Consulting IT

Firma INTERCOM dysponuje zespołem doświadczonych ekspertów, którzy skutecznie proponują najbardziej optymalne rozwiązania zarówno pod względem kosztów eksploatacji, jak i możliwości dalszego rozwoju Państwa firmy.

Wszelkie działania są realizowane w ścisłej współpracy z Klientem, co pozwala na zrozumienie procesów technologicznych oraz potrzeb związanych z implementacją nowoczesnych technologii informatycznych.

Głównym celem działań doradczych jest osiągnięcie rezultatów oczekiwanych przez Klienta. Koncentrujemy się na zmniejszeniu kosztów działań wewnątrz poprzez reorganizację funkcji biznesowych firm.


KLUCZOWE CELE

reorganizacja procesów wewnętrznych – dobór procedur skracających wykonanie czynności administracyjnych, produkcyjnych, logistycznych, handlowych oraz pełna kontrola efektywności na poszczególnych etapach realizacji.

zarządzanie projektami i ryzykiem – obejmuje wsparcie przedsiębiorstwa w prowadzeniu kompleksowych projektów oraz implementacji zaplanowanych zmian dotyczących zarówno systemów IT jak i procesów zarządzania.