Kasy fiskalneElzab Mini E

mini e grafit

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna do sprzedaży m.in. usług prawniczych, lekarskich, weterynaryjnych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako stacjonarna i/lub przenośna.

 

 

 pdf icon specyfikacja techniczna

Elzab Jota

jota m

ELZAB Jota to niedrogie rozwiązanie dla małych placówek handlowych - niewielkich rozmiarów, łatwa w obsłudze i funkcjonalna kasa fiskalna. Dostępna jest w dwóch podstawowych kolorach obudowy.

 

 

pdf icon specyfikacja techniczna

Elzab Alfa Max

alfa max-e1mELZAB Alfa Maxto nowa linia wzornicza kas fiskalnych ELZAB oferująca najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory wyłącznie z kas systemowych. Kasa występuje w dwóch wykonaniach kolorystycznych, identyfikujących pojemność bazy towarowej: grafitowo-czarnao pojemności 8191 towarów i brązowo-srebrną o pojemności 16383 towarów. Posiada wygodny i oszczędny zapis kopii elektronicznej paragonów. Dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych. Posiada wytrzymały akumulator litowo-jonowy, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.

 

 

pdf icon specyfikacja techniczna

Elzab Delta Max

deltamaxge m

ELZAB Delta Max prezentuje wysoki standard urządzenia fiskalnego, na który składają się między innymi jakość wykonania zapewniająca wiele lat eksploatacji oraz rozbudowana funkcjonalność programu kasy. Funkcje usprawniające obsługę na kasie, starannie dopracowane zarządzanie pracą kasjerów, rozbudowane możliwości promocji i rabatowania, wygodna współpraca z wagami i wago-skanerami, szybka komunikacja z programem zarządzającym zarówno lokalnie jak i zdalnie sprawiają, że kasa ELZAB Delta Max znajdzie uznanie wśród najbardziej wymagających klientów.

 

 

pdf icon specyfikacja techniczna

Posnet Mobile HS EJ

posnet mobile hs ej

POSNET Mobile HS EJ to najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Jest to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane z niezwykłą dbałością o detale. Prosta obsługa oraz wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie mobilne.

 

 

pdf icon specyfikacja techniczna

Posnet Bingo

bingo

POSNET Bingo Kasa fiskalna Posnet Bingo HS została zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i usługowych. Na uwagę zasługują duże i czytelne wyświetlacze, szybki mechanizm drukujący oraz intuicyjny interfejs użytkownika, który sprawia, że kasa jest bardzo prosta w obsłudze.

 

 

pdf icon specyfikacja techniczna

Posnet Neo

kasa neo

POSNET Neo jest przeznaczona do pracy w średnich i dużych sklepach. Wyposażona została w wiele nowych funkcji ułatwiających pracę, jak np. obsługa drukarki paragonowej, obsługa skanera klawiaturowego, generator zamówień czy możliwość opisu wypłat. Ponadto urządzenie zyskało nowoczesną, ciemną kolorystykę oraz bursztynowe alfanumeryczne wyświetlacze operatora oraz klienta.

 

 

pdf icon specyfikacja techniczna